Firma w USA – rejestracja spółki w USA

Firma w USA – rejestracja spółki w USA
Kamil Cymerman

Kamil Cymerman

Szef działu spółek zagranicznych / Adwokat
Data ostatniej aktualizacji: 22.04.2024

Ogólne informacje

 • 0%
  Stawka podatkowa
 • 2 dni
  Czas założenia spółki
 • Brak
  Kapitał minimalny

Interesuje Cię firma w USA? Rejestracja spółki w USA otwiera przedsiębiorcom drzwi do unikalnych możliwości rozwoju biznesowego. Delaware, zlokalizowane na wschodnim wybrzeżu USA, jest znane z przyjaznego inwestorom prawa korporacyjnego i podatkowego.

Brak wymogu minimalnego kapitału zakładowego, możliwość szybkiej rejestracji spółki, a także anonimowość dyrektora w rejestrze publicznym, czynią ten stan atrakcyjnym miejscem dla biznesu. Dodatkowo, Delaware oferuje opcję wyboru statusu podatkowego spółki, co jest kluczowe dla optymalizacji podatkowej.

Firma w USA może pełnić rolę holdingu, posiadając nieruchomości czy ruchomości, a także stanowić idealne miejsce do rejestracji jachtów i łodzi wypoczynkowych. Z niniejszego artykułu dowiesz się, jak krok po kroku przebiega proces rejestracji firmy w Delaware, jakie są jej zalety oraz wady.

Firma w USA - dokumenty
Firma w USA

Zakładanie spółek w Delaware (USA)

Delaware jest niewielkim stanem położonym na wschodnim wybrzeżu USA w kierunku południowym od Pensylwanii. Jego stolicą jest Dover. Delaware, w przeciwieństwie do większości krajów zachodnich, nie został uznany przez nasze ustawodawstwo za kraj stosujący szkodliwą jurysdykcję podatkową.

Delaware zezwala na zakładanie spółek z dyrektorem nominowanym, co gwarantuje anonimowość w rejestrze publicznym. W Delaware można poczynić pierwsze kroki w kierunku otrzymania zielonej karty, pod warunkiem, że spółka wykonuje działalność na terenie USA. Z niniejszego wpisu dowiesz się jak przebiega rejestracja firmy w Delaware (USA) i jakie są jej wady i zalety.

Jeśli wolisz posłuchać o spółkach w Delaware to zapraszamy do posłuchania podcastu:

Firma w USA w podcaście spółka za granicą

O czym należy pamiętać zakładając spółkę w USA

W Delaware przeprowadza się głównie transakcje kupna nieruchomości w Stanach Zjednoczonych lub rejestruje samochody. Delaware często bywa wykorzystywane jako siedziba spółki operacyjnej wehikułów korporacyjnych.

Atutami które czynią Delaware jedną z najciekawszych jurysdykcji na świecie to możliwość wyboru statusu podatkowego spółki – tj. czy spółka będzie transparentna podatkowo, czy też nie, brak podatku w przypadku braku działalności w USA, sieć umów o unikaniu podwójnego opodatkowania. Delaware jest jednym z najczęściej wybieraną jurysdykcją przez naszych klientów – wszyscy oni chwalą sobie ten stan USA za minimalną biurokrację i tempo rejestracji spółki.

Jak wygląda proces rejestracji spółki w USA

Do rejestracji spółki w Delaware niezbędne będzie podjęcie następujących kroków:

 • Rezerwacja nazwy spółki;
 • Wyznaczenie zarejestrowanego przedstawiciela firmy;
 • Wypełnienie i złożenie cerificate of collation – do działu korporacji Departamentu Stanu USA;
 • Spisanie umowy operacyjnej (operating agreement);
 • Uzyskanie Numeru Identyfikacyjnego Pracodawcy (EIN).
Spółka w USA - rejestracja
Firma w USA

Należy odpowiedniego uwierzytelnić dokumentację spółki z Delaware – dokumenty powinny zostać zaopatrzone w klauzulę Apostille, co umożliwi korzystanie z nich w krajach trzecich – np. w Polsce. W przypadku np. zawierania umów z podmiotami polskimi, mogą one również wymagać przetłumaczonych przysięgle dokumentów spółki na język polski.

Warto pamiętać, że otwarcie spółki w Delaware następuje zdalnie i jest procesem odformalizowanym i jest jednym z najłatwiejszych na świecie. Wspólnicy mają dużą dowolność w doborze rozwiązań ładu korporacyjnego – ten przejrzysty system jest powodem dla którego Delaware jest siedzibą wielu międzynarodowych koncernów.

Chcesz założyć firmę w USA?

Korzystając ze wsparcia CGO Legal nie musisz obawiać się tego, że nie wiesz, jaka forma prawna będzie najlepsza, albo że rejestracja spółki niepotrzebnie się wydłuży. Zajmij się prowadzeniem swojego biznesu. My w pełni zadbamy o Twoje bezpieczeństwo prawne. Skontaktuj się z nami już dziś!

Rodzaje spółek w Delaware

 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (LIMITED LIABILITY COMPANY)
Cechy charakterystyczneLLC jest hybrydą polskiej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz polskich spółek osobowych, łącząc najlepsze ich cechy. LLC jest spółką łatwą w organizacji i zarządzaniu, z prostą sprawozdawczością. Nie trzeba powoływać w nich zarządu, gdyż statut może zakładać, że właściciele zarządzają spółką osobiście. Udziałowcy są zasadniczo zwolnieni z osobistej odpowiedzialności za zobowiązania spółki.  
Minimalny wymagany kapitał zakładowyBrak
Minimalna wartość udziału / akcjiBrak regulacji.
Wymóg wpłaty na udziały / akcjeNie dotyczy
Minimalna liczba wspólników1
Dopuszczalność posiadania udziałów przez podmioty zagraniczneTak
Konieczność powołania zarządu / dyrektorów lokalnychNie. Spółka powinna posiadać Agenta Rejestrowego zapewniającego spółce kontakt z władzami stanowym.
Wymóg posiadania substancji podatkowej w kraju (biuro, pracownicy)Nie
Wymóg corocznych zgromadzeń wspólnikówNie
Wymóg prowadzenia księgowościNie
Szacunkowy czas rejestracjiOkoło 1 tygodnia
Procedura rejestracjiSpółki zakładane są zdalnie poprzez agenta rejestrowego
Dokumenty wymagane do rejestracjiDokument tożsamości
Stawka podatku dochodowego od osób prawnych (CIT)Stawka podatku federalnego: 21 proc. Podatki stanowe wynoszą: od 0 do 12%. Brak CIT dla spółek które nie działają na terenie USA.
Stawka podatku obrotowegoStawki podatku od 2,9% do 7,25% na poziomie stanu – SALES tax.
Zwolnienia podatkoweFormularza w Departamencie Skarbu USA nie trzeba składać, jeżeli wartość wszystkich zagranicznych rachunków finansowych w żadnym momencie roku nie przekracza 10 000 USD.
Firma w USA (Delaware)
Firma w Delaware - szczegóły
Zwykle zakładanym rodzajem spółki w Delaware jest spółka LLC, czyli odpowiednik spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Rejestracja firmy w Delaware – siedziba spółki

Siedziba spółki musi być zarejestrowana na terenie Delaware, a jej adres winien widnieć na dokumentach firmowych oraz danych pocztowych spółki. Istnieje również możliwość skorzystania z usług wirtualnego biura wraz z dedykowanym numerem telefonu.

Kapitał minimalny

W Delaware brak jest wymogów co do minimalnego kapitału spółki.

Czas rejestracji firmy w Delaware

Najprostszym sposobem na otwarcie swojej spółki w 24 godziny jest rejestracja spółki z wykorzystaniem opcji tzw. accelerated incorporation, co pozwala zarejestrować spółkę w kilka godzin. Uzyskanie numer TIN (EIN) – rejestracji pracodawcy będącej jednocześnie rejestracją podatkową to kwestia kilku tygodni.

Firma w USA - czas rejestracji
Firma w USA rejestruje się w jedyne 24 godziny

Rejestracja firmy w USA a holdingi

Spółki w Delaware mogą pełnić rolę holdingów i posiadać ruchomości lub nieruchomości. Jest to też idealne miejsce do rejestracji jachtów i łodzi wypoczynkowych.

Wznowienie firmy w Delware

Spółka zarejestrowana w Delaware ma obowiązek corocznego przedłużania swojej działalności, co wiąże się np. z koniecznością uiszczenia opłaty skarbowej oraz uzyskania tzw. certificate of good standing.

Dopuszczalna działalność

Organy regulacyjne w Delaware nie zezwalają na działalność finansową, bankową, gry hazardowe online i działalność ubezpieczeniową bez odrębnego zezwolenia.

Prowadzisz działalność e-commerce?

Zastanawiasz się nad ekspansją zagraniczną? Świetnie trafiłeś! Specjalizujemy się w zagranicznej optymalizacji handlu internetowego. Umów konsultację z naszym ekspertem – mec. Kamilem Cymermanem – już dzisiaj.

Korzyści podatkowe z założenia spółki w Delaware

Spółka traktowana jest preferencyjnie podatkowo, jeśli spełnione są 3 warunki:

 • udziałowcem spółki nie jest rezydent podatkowy USA
 • spółka posiada wyłącznie jednego udziałowca
 • spółka nie działa na terenie Delaware

Trzeba jednak wspomnieć o tak zwanym franchise tax – płatnym rocznie w wysokości USD 250, niezależnie od obrotu ani od dochodu.

Firma w USA - podatki
Firma w USA w warunkach określonego modelu działalności może przynieść wymierne korzyści podatkowe

Spółka Preferencja o której mowa wyżej polega na braku opodatkowania działalności spółki w USA – spółka (transparentna podatkowo) jest obojętna podatkowo, a osiągany dochód winien być rozliczany na płaszczyźnie wspólników.

Jednym z najciekawszych i równie rzadko spotykanych na świecie rozwiązań amerykańskiego systemu podatkowego jest fakt, że udziałowiec spółki może samodzielnie zdecydować, czy jego spółka będzie transparentna podatkowo, czy też nie – ten unikatowy aspekt systemu, pozwala wykorzystywać Delaware jako jedną z najciekawszych jurysdykcji na świecie pod kątem optymalizacji podatkowej.

Chcesz założyć firmę w USA?

Korzystając ze wsparcia CGO Legal nie musisz obawiać się tego, że nie wiesz, jaka forma prawna będzie najlepsza, albo że rejestracja spółki niepotrzebnie się wydłuży. Zajmij się prowadzeniem swojego biznesu. My w pełni zadbamy o Twoje bezpieczeństwo prawne. Skontaktuj się z nami już dziś!

Firma w USA. Rejestracja spółek w Delaware

Jeśli jesteś zainteresowany założeniem spółki w Delaware to świetnie trafiłeś, zespół naszej kancelarii założył już kilkadziesiąt podmiotów w tej lokalizacji. W celu omówienia potencjalnej współpracy umów się na konsultację już dzisiaj. Zapraszamy do kontaktu.

Jeśli zainteresował Cię powyższy wpis i chcesz wiedzieć więcej na poruszony w nim temat zapraszamy do współpracy z nami. Specjaliści z biura naszej kancelarii prawnej w Warszawie są do Twojej dyspozycji, skontaktuj się już dzisiaj i daj sobie pomóc. Jeśli interesuje Cię tematyka spółek zagranicznych i międzynarodowego doradztwa podatkowego zapraszamy na nasz dedykowany portal.

Firma w USA w pytaniach i odpowiedziach

Kiedy założenie firmy w Delaware (USA) będzie korzystne podatkowo?

Spółka traktowana jest preferencyjnie podatkowo, jeśli spełnione są 3 warunki:
udziałowcem spółki nie jest rezydent podatkowy USA
spółka posiada wyłącznie jednego udziałowca
spółka nie działa na terenie Delaware
Trzeba jednak wspomnieć o tak zwanym franchise tax – płatnym rocznie w wysokości USD 250, niezależnie od obrotu ani od dochodu.
Spółka Preferencja o której mowa wyżej polega na braku opodatkowania działalności spółki w USA – spółka (transparentna podatkowo) jest obojętna podatkowo, a osiągany dochód winien być rozliczany na płaszczyźnie wspólników.

Jaki jest czas rejestracji firmy w Delaware (USA)?

Najprostszym sposobem na otwarcie swojej spółki w 24 godziny jest rejestracja spółki z wykorzystaniem opcji tzw. accelerated incorporation, co pozwala zarejestrować spółkę w kilka godzin. Uzyskanie numer TIN (EIN) – rejestracji pracodawcy będącej jednocześnie rejestracją podatkową to kwestia kilku tygodni.

Jaki jest minimalny kapitał zakładowy spółki w Delaware (USA)?

W Delaware brak jest wymogów co do minimalnego kapitału spółki.

Jak wygląda proces rejestracji spółki w Delaware (USA)?

Do rejestracji spółki w Delaware niezbędne będzie podjęcie następujących kroków:
Rezerwacja nazwy spółki;
Wyznaczenie zarejestrowanego przedstawiciela firmy;
Wypełnienie i złożenie cerificate of collation – do działu korporacji Departamentu Stanu USA;
Spisanie umowy operacyjnej (operating agreement);
Uzyskanie Numeru Identyfikacyjnego Pracodawcy (EIN).

Jakie są główne zalety rejestracji firmy w Delaware?

Anonimowość, brak podatku przy braku działalności w USA, szybki proces rejestracji, minimalna biurokracja.

Czy firma w Delaware musi mieć siedzibę na terenie stanu?

Tak, adres siedziby firmy musi być zarejestrowany w Delaware.

Jakie są wymogi dotyczące księgowości w Delaware?

Prowadzenie księgowości nie jest obowiązkowe, ale obowiązują uproszczone regulacje CFC.

Czy firma w USA może być zarejestrowana zdalnie?

Tak, proces rejestracji firmy w Delaware może odbyć się zdalnie.

Jakie rodzaje działalności są dopuszczalne w Delaware?

Z wyjątkiem działalności finansowej, bankowej, hazardowej online i ubezpieczeniowej bez specjalnego zezwolenia.

Jaki jest coroczny obowiązek podatkowy dla firm w Delaware?

Konieczność uiszczenia rocznej opłaty „franchise tax” w wysokości USD 250.

Jakie są korzyści podatkowe z założenia spółki w Delaware?

Brak opodatkowania dochodów poza USA, możliwość wyboru statusu podatkowego spółki.

Czy firma w USA może pełnić rolę holdingu?

Tak, spółki w Delaware mogą pełnić rolę holdingów, posiadając nieruchomości czy ruchomości.

Jakie dokumenty są potrzebne do rejestracji firmy w Delaware?

Wymagany jest ważny dokument tożsamości i wypełnienie odpowiednich formularzy rejestracyjnych.

Czy istnieje obowiązek corocznych zgromadzeń wspólników?

Nie, w Delaware nie ma takiego wymogu.

Czy można założyć spółkę w Delaware bez wyznaczenia lokalnych dyrektorów?

Tak, nie ma takiego wymogu, ale firma musi posiadać Agenta Rejestrowego w stanie.

Firma w USA – procedura rejestracji

Rejestracja spółki w USA to:

 • Rezerwacja nazwy spółki;
 • Wyznaczenie zarejestrowanego przedstawiciela firmy;
 • Wypełnienie i złożenie cerificate of collation – do działu korporacji Departamentu Stanu USA;
 • Spisanie umowy operacyjnej (operating agreement);
 • Uzyskanie Numeru Identyfikacyjnego Pracodawcy (EIN).
Firma w Delaware - online
Firma w USA może zostać założona w procedurze online

Należy odpowiedniego uwierzytelnić dokumentację spółki z Delaware – dokumenty powinny zostać zaopatrzone w klauzulę Apostille, co umożliwi korzystanie z nich w krajach trzecich – np. w Polsce. W przypadku np. zawierania umów z podmiotami polskimi, mogą one również wymagać przetłumaczonych przysięgle dokumentów spółki na język polski.

Warto pamiętać, że otwarcie spółki w Delaware następuje zdalnie i jest procesem odformalizowanym i jest jednym z najłatwiejszych na świecie.

Wspólnicy mają dużą dowolność w doborze rozwiązań ładu korporacyjnego – ten przejrzysty system jest powodem dla którego Delaware jest siedzibą wielu międzynarodowych koncernów.

Firma w USA – rodzaje spółek

Zwykle zakładanym rodzajem spółki w Delaware jest spółka LLC, czyli odpowiednik spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

spółka w USA - zespół
Najczęściej zakładana firma w USA to spółka LLC, czyli odpowiednik spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Firma w USA. Siedziba spółki w USA

Siedziba spółki musi być zarejestrowana na terenie Delaware, a jej adres winien widnieć na dokumentach firmowych oraz danych pocztowych spółki. Istnieje również możliwość skorzystania z usług wirtualnego biura wraz z dedykowanym numerem telefonu.

Kapitał minimalny

W Delaware brak jest wymogów co do minimalnego kapitału spółki.

Rejestracja firmy w USA – czas założenia spółki

Najprostszym sposobem na otwarcie swojej spółki w 24 godziny jest rejestracja spółki z wykorzystaniem opcji tzw. accelerated incorporation, co pozwala zarejestrować spółkę w kilka godzin. Uzyskanie numer TIN (EIN) – rejestracji pracodawcy będącej jednocześnie rejestracją podatkową to kwestia kilku tygodni.

Holdingi

Spółki w Delaware mogą pełnić rolę holdingów i posiadać ruchomości lub nieruchomości. Jest to też idealne miejsce do rejestracji jachtów i łodzi wypoczynkowych.

Wznowienie spółki

Spółka zarejestrowana w Delaware ma obowiązek corocznego przedłużania swojej działalności, co wiąże się np. z koniecznością uiszczenia opłaty skarbowej oraz uzyskania tzw. certificate of good standing.

Dopuszczalna działalność

Organy regulacyjne w Delaware nie zezwalają na działalność finansową, bankową, gry hazardowe online i działalność ubezpieczeniową bez odrębnego zezwolenia.

Firma w USA. Podatki i finanse

Spółka traktowana jest preferencyjnie podatkowo, jeśli spełnione są 3 warunki:

 • udziałowcem spółki nie jest rezydent podatkowy USA
 • spółka posiada wyłącznie jednego udziałowca
 • spółka nie działa na terenie Delaware

Trzeba jednak wspomnieć o tak zwanym franchise tax – płatnym rocznie w wysokości USD 250, niezależnie od obrotu ani od dochodu.

Spółka o której mowa wyżej polega na braku opodatkowania działalności spółki w USA – spółka (transparentna podatkowo) jest obojętna podatkowo, a osiągany dochód winien być rozliczany na płaszczyźnie wspólników.

firma w Delaware - koszty
Firma w USA

Jednym z najciekawszych i równie rzadko spotykanych na świecie rozwiązań amerykańskiego systemu podatkowego jest fakt, że udziałowiec spółki może samodzielnie zdecydować, czy jego spółka będzie transparentna podatkowo, czy też nie – ten unikatowy aspekt systemu, pozwala wykorzystywać Delaware jako jedną z najciekawszych jurysdykcji na świecie pod kątem optymalizacji podatkowej.

Firma w USA (Delaware) – pozostałe informacje

Delaware to wyjątkowo atrakcyjna podatkowo i korporacyjnie jurysdykcja. Przejrzysty system prawny, minimum biurokracji oraz doskonała renoma USA pozwala firmom z Delaware cieszyć się dużą siłą przebicia w międzynarodowym biznesie.

Również polskie urzędy podatkowe traktują Delaware „poważnie” – nikt nie podważy statusu spółki amerykańskiej, nadto, USA nie raportują danych wspólników spółek do Polski. Wszak raportowanie działa w jedną tylko stronę – do USA.

Rejestracja firmy w USA – księgowość

Prowadzenie księgowości nie jest obowiązkowe, ale warto pamiętać o obowiązkach wynikających z regulacji CFC (uproszczona księgowość zagranicznej spółki kontrolowanej).

Założenie firmy w USA oferuje przedsiębiorcom z całego świata szereg możliwości rozwoju biznesowego i korzystania z przyjaznego reżimu podatkowego. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię Delaware, z jego reputacją korporacyjnego raju, czy bardziej dostępne ekonomicznie Wyoming, proces zakładania firmy jest prostszy, niż mogłoby się wydawać.

Dlaczego warto zakładać firmę w USA?

Założenie firmy w Stanach Zjednoczonych przynosi wiele korzyści, w tym dostęp do największej gospodarki świata, elastyczność prawno-gospodarczą oraz potencjalne korzyści podatkowe. USA oferuje stabilne środowisko biznesowe z dobrze rozwiniętą infrastrukturą, co sprzyja działalności gospodarczej na szeroką skalę.

Krok 1: Wybór stanu i typu spółki

Wybór odpowiedniego stanu jest kluczowy, gdyż różne stany oferują różne korzyści. Delaware jest znane z korzystnych warunków dla korporacji, podczas gdy Wyoming przyciąga niskimi kosztami operacyjnymi i brakiem stanowego podatku dochodowego dla firm. Spółki LLC (Limited Liability Company) są popularnym wyborem wśród międzynarodowych przedsiębiorców ze względu na ochronę majątku prywatnego i elastyczność podatkową.

Krok 2: Rejestracja spółki

Proces rejestracji spółki w USA jest zaskakująco prosty i może być zrealizowany elektronicznie. Wymaga przygotowania i złożenia dokumentów, takich jak Articles of Incorporation (dla korporacji) lub Articles of Organization (dla LLC). Konieczne jest także mianowanie agenta zarejestrowanego, który będzie pełnił funkcję oficjalnego przedstawiciela firmy w wybranym stanie.

Krok 3: Uzyskanie numeru identyfikacji podatkowej (EIN)

EIN, czyli Employer Identification Number, jest niezbędny do prowadzenia większości operacji biznesowych, w tym otwarcia rachunku bankowego w USA oraz zatrudniania pracowników. Numer ten można uzyskać przez Internet, co ułatwia i przyspiesza cały proces.

Krok 4: Otwarcie rachunku bankowego i spełnienie wymogów prawnych

Założenie rachunku bankowego w USA może wymagać fizycznej obecności, chociaż niektóre banki oferują procedury zdalne. Warto również zapoznać się z wymogami prawno-podatkowymi, w tym z koniecznością złożenia rocznego zeznania podatkowego.

Krok 5: Pozyskanie certyfikatów i licencji

W zależności od rodzaju działalności, może być konieczne uzyskanie odpowiednich licencji lub certyfikatów. Proces ten różni się w zależności od stanu i lokalnych przepisów, ale jest niezbędny do legalnego prowadzenia działalności w USA.

Firma w USA to dobry pomysł

Założenie firmy w USA, niezależnie od wybranego stanu, otwiera przed przedsiębiorcami drzwi do globalnego rynku. Warto skorzystać z pomocy specjalistycznych kancelarii, które pomogą przejść przez cały proces rejestracji i zabezpieczą interesy firmy na amerykańskim rynku. Z odpowiednim przygotowaniem i wsparciem, możesz szybko i efektywnie rozpocząć działalność gospodarczą na terenie Stanów Zjednoczonych.

Chcesz założyć spółkę offshore w Delaware?

Kontakt

Kontakt

Skontaktuj się z nami wypełniający formularz znajdujący się na dole strony.
Pamiętaj, im więcej informacji podasz nam na początku współpracy, tym szybciej będziemy w stanie przygotować dla Ciebie ofertę. Jeśli uznamy to za konieczne ze względu na zakres zapytania zaproponujemy Ci płatną konsultację mającą na celu przygotowania dla Ciebie oferty z elementami planowania podatkowego.

Płatność

Płatność

Wybierz metodę płatności – akceptujemy przelewy oraz płatność kartą kredytową/debetową oraz blikiem.

Etap zbierania informacji niezbędnych do założenia spółki

Etap zbierania informacji niezbędnych do założenia spółki

Po akceptacji naszej oferty wyślemy Ci listę informacji i dokumentów, których będziemy potrzebowali żeby szybko i skutecznie założyć dla Ciebie spółkę. Na tym etapie nasi specjaliści służyć Ci będą fachową poradą i doświadczeniem umożliwiającym sprawne zebranie wymaganych dokumentów i informacji.

Odbiór dokumentów spółki

Odbiór dokumentów spółki

Po rejestracji spółki poinformujemy Cię o uzyskaniu dokumentów – możemy je wysłać do Ciebie kurierem, bądź umówić się na ich odbiór w siedzibie kancelarii. Jeśli wybrałeś usługę założenia rachunku bankowego wymagającą osobistego stawiennictwa, nasz specjalista przekaże Ci dokumenty spółki przy okazji asysty w założeniu rachunku bankowego.

Wyróżniony ekespert

Kamil Cymerman

Kamil Cymerman

Szef działu spółek zagranicznych / Adwokat

Jesteś zainteresowany?

  Cel założenia spółki
  Wstępna konsultacja obejmująca optymalizację struktury
  Kancelaria CGO Legal CGO Finance