Zakładanie spółek zagranicznych

Zakładanie spółek zagranicznych
Kamil Cymerman

Kamil Cymerman

Szef działu spółek zagranicznych / Adwokat

Zakładanie spółek zagranicznych to nasza kluczowa specjalizacja

Dzięki sieci kontaktów międzynarodowych oraz kilkunastu lat praktyki, szybko i sprawnie zarejestrujemy spółkę w większości jurysdykcji na świecie. Podczas wstępnej konsultacji ocenimy prawidłowość Państwa decyzji biznesowej w aspekcie korporacyjnym i podatkowym, sugerując najwłaściwszy model postępowania. W CGO znamy odpowiedź od ręki – za sprawą naszego doświadczenia, w większości przypadków nie musimy wracać do Państwa z pisemną analizą sprawy.

Specjalizujemy się w obsłudze spółek z branży IT, E-commerce, nowych technologii – znamy realia i problemy czekające na inwestorów poza granicami kraju. Utrzymujemy relacje z bankami, prawnikami i doradcami podatkowymi na całym świecie, śledząc aktualne trendy korporacyjne i podatkowe. Na co dzień realizujemy skomplikowane projekty o charakterze transgranicznym.

Wieloletnie doświadczenie w zakładaniu i obsłudze spółek zaganicznych

Mamy bogate doświadczenie w świadczeniu zarówno doraźnej, jak i stałej pomocy prawno-biznesowej na rzecz firm posiadających swoje siedziby poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej. Zakładamy spółki zagraniczne i zapewniamy wsparcie w ich bieżącej działalności.

W ramach wsparcia spółek zagranicznych zajmujemy się:

 • rejestracją spółek w odpowiednich rejestrach;
 • obsługą prawną przedsiębiorców;
 • świadczeniem profesjonalnego doradztwa w zakresie optymalizacji struktury korporacyjnej, przedsięwzięć z udziałem krajowych i światowych struktur korporacyjnych;
 • wyszukiwaniem rozwiązań podatkowych i biznesowych;
 • sporządzeniem aktów założycielskich oraz umów;
 • negocjacjami;
 • udziałem w postępowaniach przed sądami i organami.

Nigdy nie poprzestajemy na oczywistych odpowiedziach. Zawsze szukamy najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów, które zabezpieczą ich interesy. Umożliwiamy świadome podjęcie decyzji co do miejsca prowadzenia działalności oraz skorzystanie z dostępnych ulg i zwolnień.

Obsługa i doradztwo dla spółek zagranicznych

Obsługa spółki zagranicznej to znacznie więcej niż tylko rejestracja. Po podjęciu decyzji zapewniamy naszym Klientom kompleksowe wsparcie na każdym etapie prowadzonej działalności – od kwestii formalnych, przez zabezpieczenie płynności biznesu, aż po niezbędne interwencje procesowe.

Doradzamy spółkom zagranicznym w zakresie krajowego i międzynarodowego opodatkowania zdarzeń gospodarczych, transakcji oraz prowadzonej działalności transgranicznej. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu śledzimy zmiany, które zachodzą na obszarze regulacji dotyczących podatków w Polsce, Europie i na całym świecie.

Działamy w większości znanych lokalizacji, w tym w krajach Europy, Azji, na Bliskim Wschodzie, w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie. Planujesz założyć spółkę zagraniczną? A może już ją prowadzisz i stykasz się z problemami natury prawnej? Skontaktuj się z nami – pozwól sobie pomóc. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat opisanych powyżej usług odwiedź stronę naszego departamentu spółek zagranicznych i międzynarodowego doradztwa podatkowego.

Wyróżniony ekespert

Kamil Cymerman

Kamil Cymerman

Szef działu spółek zagranicznych / Adwokat

Formularz kontaktowy

  CGO Group

  CGO Group
  Anna Ślusarek
  Specjalista ds. administracyjnych
  Kancelaria CGO Legal CGO Finance