Spółka anonimowa z kontem bankowym niepodlegająca pod CRS

Spółka anonimowa z kontem bankowym niepodlegająca pod CRS

Spółka i konto bankowe (EMI) – całkowicie anonimowe

Przedstawiamy rozwiązanie obejmujące spółkę i anonimowe konto bankowe (EMI). Konto to zakładane jest dla spółki działającej w oparciu o udziałowców i dyrektorów nominowanych w wybranej przez nas jurysdykcji. Konto z systemem bankowości internetowej oraz z kartą debetową, w obszarze jurysdykcji przyjaznej zachowaniu prywatności. Bezpieczna instytucja finansowa (EMI) o ugruntowanej pozycji na rynku oferuje proste w działaniu przychodzące i wychodzące przelewy SWIFT oraz kartę debetową ATM. Założenie konta bankowego jest bardzo szybkie, o co zadbaliśmy z myślą o naszych klientach. Do założenia struktury rekomendowana jest zmiana rezydencji podatkowej beneficjenta. Pamiętaj aby przed rozpoczęciem korzystania ze struktury skonsultować konsekwencje podatkowe działalności z lokalnym doradcą podatkowym. Możesz też skontaktować się z nami

Skonsultuj się już teraz

Wymagane dokumenty i informacje

 • dowód tożsamości i paszport;
 • rachunek za media (utility bill);
 • CV beneficjenta;
 • source of wealth beneficjenta (wskazanie źródła pochodzenia środków);

Ramy czasowe: cały proces założenia konta zajmuje zazwyczaj około 8 tygodni roboczych.

Cechy usługi:

 • Otrzymują Państwo spółkę i firmowe konto bankowe, z Państwa prawnikiem działającym jako udziałowiec i dyrektor;
 • W Państwa posiadaniu znajdują się wszystkie dokumenty spółkowe i dostęp do bankowości elektronicznej;
 • Bankowość internetowa wiąże się z hasłami bezpiecznego dostępu on-line;
 • otrzymają Państwo kartę debetową na spółkę, wydawana przez bank.

W skrócie, otrzymują Państwo spółkę opartą o udziałowców nominowanych.

Prawnik jako dyrektor nominowany

Dyrektora nominowanego dla spółki zapewnia prawnik. Dyrektor może działać w imieniu Klienta (akcjonariusza) jedynie na mocy upoważnienia. Jeśli to Klient chce być dyrektorem, jego nazwisko zostanie zarejestrowane w Rejestrze Handlowym. Nie zalecamy tego rozwiązania z oczywistych powodów: stracą Państwo anonimowość, dodatkowo – może wiązać się to z konsekwencjami podatkowymi (np. uzyskaniem przez spółkę polskiej rezydencji podatkowej). Wprowadzenie dyrektora nominowanego spółki przez prawnika, tak jak odbywa się to w przypadku innych spółek, jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Zaszyfrowane hasła do bankowości internetowej zostaną wysyłane do Państwa za pośrednictwem poczty elektronicznej. Po ich otrzymaniu wystarczy zalogować się do systemu bankowości internetowej, zmienić hasło i gotowe!

Karta do anonimowego rachunku bankowego

W ramach usługi, spółce przysługuje również bankomatowa karta debetowa (ATM). Może ona zostać wysłana do Państwa na dowolny adres na całym świecie, zgodnie z Państwa poleceniem. Zalecamy jednak uzyskanie na własną rękę lub zlecenie nam uzyskania w Państwa imieniu adresu do korespondencji poza granicami kraju Państwa zamieszkania w celu przyjęcia karty ATM i dokumentów spółkowych, tak by zachować prywatność.

Ile kosztuje założenie anonimowego konta bankowego za granicą?

Prywatność i anonimowość mają swoją cenę. Czas wymagany do przeprowadzenia całej procedury może wynieść dwa miesiące. Wypada dodać również okres, w którym przygotowywać się Państwo będą do rozpoczęcia działalności. Szczerze mówiąc, proces ten nie jest tani. Należy jednak zadać sobie pytanie: jak bardzo cenią sobie Państwo możliwość  korzystania z usług bankowości offshore bez konieczności składania sprawozdań, podawania swoich danych osobowych i danych konta bankowego do organów władzy?

Ile trwa założenie anonimowej spółki z kontem bankowym za granicą?

Prezentowany przez nas program oferuje prawdopodobnie najszybszą dostępną obecnie procedurę założenia spółki i konta bankowego. W większości przypadków zarówno spółka, jak i konto bankowe zostają założone w ciągu 8 tygodni roboczych. Czas ten liczony jest od otrzymania od Państwa pełnej płatności, wypełnionych formularzy, itd. Anonimowe spółki offshore służą również ochronie kapitału – więcej o ochronie majatku znajdziecie Państwo tutaj.

Formularz kontaktowy

  CGO Group

  CGO Group
  Anna Ślusarek
  Specjalista ds. administracyjnych
  Kancelaria CGO Legal CGO Finance