Spółka anonimowa z kontem bankowym niepodlegająca pod CRS

Spółka anonimowa z kontem bankowym niepodlegająca pod CRS

Spółka i Konto bankowe (emi) – całkowicie anonimowe

Przedstawiamy ofertę obejmująca całkowicie anonimowe konto bankowe (emi) dla spółki działającej w oparciu o udziałowców nominowanych, z systemem bankowości internetowej oraz z kartą debetową, w obszarze jurysdykcji przyjaznej zachowaniu prywatności. Bezpieczna instytucja finansowa (emi) o ugruntowanej pozycji na rynku oferuje proste w działaniu przychodzące i wychodzące przelewy SWIFT oraz kartę debetową ATM. Prawnicy zajmujący się obsługą banku, jak również obsługa klienta w banku, to profesjonaliści na najwyższym poziomie, jedni wśród najlepszych, z jakimi mieliśmy okazję spotkać się od dłuższego czasu. Założenie konta bankowego jest bardzo szybkie, o co zadbaliśmy z myślą o naszych klientach. Opodatkowanie – niektóre spółki europejskie nie podlegają opodatkowaniu, dopóki prowadzą działalność POZA granicami tego kraju. Ograniczenia dotyczące nazwy i działalności – do założenia omawianego konta bankowego potrzebna jest spółka nie działająca w oparciu o akcje na okaziciela. Bank wymaga, aby na koncie umieszczony został depozyt początkowy, tak by mogli Państwo otrzymać  kartę debetową zaraz po otwarciu konta.

Wymagane dokumenty i informacjedowód tożsamości oraz rachunek za media.

Ramy czasowe: cały proces założenia konta zajmuje zazwyczaj około 8 tygodni roboczych.

Cechy usługi:

  • Otrzymują Państwo spółkę i firmowe konto bankowe, z Państwa prawnikiem działającym jako udziałowiec i dyrektor;
  • W Państwa posiadaniu znajdują się wszystkie dokumenty spółkowe i dostęp do bankowości elektronicznej;
  • Bankowość internetowa wiąże się z hasłami bezpiecznego dostępu on-line;
  • otrzymają Państwo kartę debetową na spółkę, wydawana przez bank.

 

W skrócie, otrzymują Państwo spółkę w Europie, opartą o udziałowców nominowanych.

 

Dyrektora nominowanego dla spółki zapewnia prawnik. Dyrektor może działać w imieniu Klienta (akcjonariusza) jedynie na mocy upoważnienia. Jeśli to Klient chce być dyrektorem, jego nazwisko zostanie zarejestrowane w Rejestrze Handlowym. Nie zalecamy tego rozwiązania z oczywistych powodów: stracą Państwo anonimowość! Wprowadzenie dyrektora nominowanego spółki przez prawnika, tak jak odbywa się to w przypadku innych spółek, jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Nasz długoletni i godny zaufania prawnik, działający w jednym z krajów Ameryki Środkowej, zajmie się dla Państwa przygotowaniem wszystkiego, co niezbędne. Zaszyfrowane hasła do bankowości internetowej zostaną wysyłane do Państwa za pośrednictwem poczty elektronicznej. Po ich otrzymaniu wystarczy zalogować się do systemu bankowości internetowej, zmienić hasło i gotowe! W ramach usługi, spółce przysługuje również bankomatowa karta debetowa (ATM). Może ona zostać wysłana do Państwa na dowolny adres na całym świecie, zgodnie z Państwa poleceniem. Zalecamy jednak uzyskanie na własną rękę lub zlecenie nam uzyskania  w Państwa imieniu adresu do korespondencji poza granicami kraju Państwa zamieszkania w celu przyjęcia karty ATM i dokumentów spółkowych, tak by zachować prywatność. Ufamy, że rozumieją Państwo, iż ze względu na delikatny charakter tego unikalnego produktu, który Państwu prezentujemy, nie możemy ujawnić nazwy kraju znajdującego się w Ameryce Środkowej, w którym zlokalizowany jest dyrektor nominowany.Prywatność i anonimowość mają swoją cenę i czas wymagany do przeprowadzenia całej procedury może wynieść dwa miesiące plus okres, w którym przygotowywać się Państwo będą do rozpoczęcia działalności. Szczerze mówiąc, proces ten nie jest tani. Należy jednak zadać sobie pytanie: jak bardzo cenią sobie Państwo możliwość  korzystania z usług bankowości offshore bez konieczności składania sprawozdań, podawania swoich danych osobowych i danych konta bankowego do organów władzy?

Ramy czasowe

Prezentowany przez nas program oferuje prawdopodobnie najszybszą dostępną obecnie procedurę założenia spółki i konta bankowego. W większości przypadków zarówno spółka, jak i konto bankowe zostają założone w ciągu 8 tygodni roboczych od otrzymania od Państwa pełnej płatności, wypełnionych formularzy, itd. Anonimowe spółki offshore służą również ochronie kapitału – więcej o ochronie majatku znajdziecie Państwo tutaj.

 

Zachęcamy do zapoznania się z blogiem mecenasa Michała Gawlaka, np. z wpisami dotyczącymi systemu raportowania CRS oraz spółek anonimowych.