Rezydencja podatkowa w krajach Europy Zachodniej

Rezydencja podatkowa w krajach Europy Zachodniej

Zespół CGO Legal dostarcza informacji na temat legalnych programów uzyskania podwójnego obywatelstwa i zmiany rezydencji podatkowej. Działając jako pośrednicy, prezentujemy kilka wybranych programów dotyczących rezydencji, zaaprobowanych przez rządy danych krajów.

 

Nowy program rezydencji w UE (2013) prowadzi do naturalizacji, tzn. uzyskania obywatelstwa wraz z cennym paszportem kraju zachodnioeuropejskiego o niskich obciążeniach podatkowych w ciągu zaledwie kilku lat. W skrócie, muszą Państwo założyć firmę w jednym z państw zachodniej Unii Europejskiej, aby uzyskać legalną rezydencję podatkową, zdobyć dokumenty rezydencyjne, numer identyfikacji podatkowej, itd.

 

Jak zapewne zdają sobie Państwo sprawę, uzyskanie legalnej rezydencji w Unii Europejskiej nie jest zadaniem łatwym, zwłaszcza w przypadku osób z krajów trzeciego świata, takich jak Chiny, Indie, Ameryka Środkowa i Południowa, itd. Oczywiście w przypadku krajów pierwszego świata, takich jak Stany Zjednoczone, Nowa Zelandia czy Australia, jest to łatwiejsze, jednak nie w takim stopniu jak można by sobie tego życzyć.

 

Zapraszamy do udziału w naszym programie „Program rezydencji i obywatelstwa w krajach europejskich”.

 

Chętnie przedstawimy Państwu szczegóły programu w trakcie indywidualnej konsultacji. Koszt jest wyjątkowo niski, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak cenny i jednocześnie elastyczny jest to program.