Spółka zarejestrowana przez Internet

Michał Gawlak

Michał Gawlak

Partner / Attorney-at-law

W Internecie dostępny jest system oznaczony symbolem S24. To wiadomość, która może szczególnie zainteresować przyszłych przedsiębiorców. System pozwala na założenie spółki w prostej, elektronicznej procedurze.

Dzięki temu wirtualnemu rozwiązaniu zainteresowani dokonają rejestracji spółki jawnej, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością bądź spółki komandytowej. Wszystko w dwadzieścia cztery godziny.

Siedząc w domu, za pośrednictwem systemu podpisze się umowę, uiści należne opłaty, ale także przekaże do sądu wszelkie potrzebne dokumenty. Warunkiem jest utworzenie profilu w S24, gdzie poda się swoje dane osobowe i adresowe oraz spersonalizowany login i hasło. Będą one stanowiły podpis elektroniczny umieszczany na dokumentach.

Skorzystać z systemu mogą obywatele polscy, a nawet cudzoziemcy. W wypadku tych drugich nie ma konieczności podawania numeru PESEL. Każdy użytkownik musi jednak określić numer i serię dokumentu tożsamości, jakim się posługuje.

Autor tekstu: Patryk Szulc
Źródło informacji:

Wyróżniony ekespert

<br />
<b>Warning</b>: Undefined variable $fullname in <b>/home/ebwhjzgwhy/domains/spolki.cgolegal.pl/public_html/wp-content/uploads/cache/136c5961c23f8bf63e4454eece6364a99e48530f.php</b> on line <b>45</b><br />
”
class=”lazyload”></figure><div class=

Michał Gawlak

Partner / Attorney-at-law

Formularz kontaktowy

  CGO Group

  CGO Group
  Anna Ślusarek
  Specjalista ds. administracyjnych
  Kancelaria CGO Legal CGO Finance