Bezpłatny audyt finansowy firmy

Michał Gawlak

Michał Gawlak

Partner / Attorney-at-law

W portalu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości pojawiła się nowa, przydatna aplikacja. Dzięki niej możliwe będzie sprawdzenie kondycji finansowej firmy.

System pokaże liczne wskaźniki finansowe, a co jeszcze ciekawsze – posiada funkcję ich porównania z konkurencją w ramach branży lub nawet w całym regionie. Beneficjentami tego rozwiązania są przede wszystkim małe firmy, ale także część podmiotów średniej wielkości.

Wiele z nich nie ma po prostu pieniędzy na zamówienie profesjonalnego, ale przy tym bardzo kosztownego audytu. Dlatego aplikacja jest bezpłatna i w założeniu ma pełnić rolę mechanizmu wczesnego ostrzegania. Oznacza to, że ułatwi ona oraz przyspieszy analizę tego, czy być może warto dokonać zmiany w stosowanych strategiach bądź modelach biznesowych.

Program dostępny jest dla wszystkich firm – małych, średnich, a także dużych. Nie ma również ograniczeń co do przypisanej przedsiębiorstwu kategorii w Polskiej Klasyfikacji Działalności. Ważną cechą obok bezpłatności jest anonimowość. Dzięki niej żaden podmiot korzystający z aplikacji nie pozna danych wprowadzonych przez pozostałe przedsiębiorstwa figurujące w systemie.

Internetowy audytor dostępny jest pod adresem: https://power.parp.gov.pl

Autor tekstu: Patryk Szulc
Źródło informacji: Inforfk.pl

Wyróżniony ekespert

<br />
<b>Warning</b>: Undefined variable $fullname in <b>/home/ebwhjzgwhy/domains/spolki.cgolegal.pl/public_html/wp-content/uploads/cache/136c5961c23f8bf63e4454eece6364a99e48530f.php</b> on line <b>45</b><br />
”
class=”lazyload”></figure><div class=

Michał Gawlak

Partner / Attorney-at-law

Formularz kontaktowy

  CGO Group

  CGO Group
  Anna Ślusarek
  Specjalista ds. administracyjnych
  Kancelaria CGO Legal CGO Finance