E-recepcja

Anonimowa karta bankomatowa

Anonimowa karta bankomatowa

Anonimowa karta bankomatowa (ATM)/debetowa

Przedstawiamy Państwu doskonałe rozwiązanie offshore w zakresie kart płatniczych – anonimową, pre-paidową kartę debetową offshore typu Visa Electron, denominowaną w walucie EUR, wydawaną przez bank o ugruntowanej pozycji, mający siedzibę na terytorium Unii Europejskiej.

 

Środki pieniężne na Państwa bezimiennej karcie ATM mogą być doładowywane za pomocą przelewu bankowego lub przelewu Western Union przez Państwa, Państwa klientów lub kogokolwiek innego. Szczegóły zostaną przekazane wraz z opłaconym zamówieniem.

 

Usługa obejmuje również podgląd on-line stanu środków na karcie.

 

Karta taka posada z tyłu 3-cyfrowy kod CVC, aktywowany tak, aby możliwe było używanie tej karty tak jak karty kredytowej do wykonywania transakcji realizowanych przez Internet lub na zamówienie mailowe/telefoniczne. Karty te przyjmowane są przez wszystkich akceptantów  wszędzie tam, gdzie przyjmowane są płatności dokonywane poprzez Visa, o ile akceptant ma możliwość przetwarzania elektronicznych płatności kartą, co w chwili obecnej jest już praktycznie normą. Karta jest akceptowana w każdym bankomacie z logo Plus lub Visa.

 

Maksymalna dzienna kwota wypłaty gotówki za pomocą karty to 3.000 EUR. Maksymalna kwota jednej transakcji dokonywanej za pomocą przeciągnięcia karty przez czytnik to 300 EUR, jednakże prawie  w każdym przypadku możliwe jest dokonywanie kilku transakcji z rzędu za pomocą tej samej karty.  Tyle samo wynosi dzienny limit transakcji bezgotówkowych, choć możliwe jest, aby dokonać w ten sposób pojedynczej transakcji, mieszcząc się w limicie do 3.000 EUR.

 

Każda karta może być maksymalnie doładowana kwotą 80.000 EUR rocznie; kwota ta może być w całości przelana na kartę wraz z momentem aktywacji, jeśli takie jest Państwa życzenie.

 

Na jednego posiadacza karty przypada tylko jedna karta.

 

Opłaty za kartę są następujące: opłata za wypłatę gotówki z bankomatu: 3,80 EUR, opłata za transakcję bezgotówkową: 1,50 EUR, opłata miesięczna: 3,80 EUR, opłata za doładowanie: 3,80 EUR (+ 1% za doładowanie przelewem, 3% za doładowanie czekiem , + 7,5% za doładowanie przez Western Union).

 

Dostawa karty może być zrealizowana przez międzynarodowy system pocztowy, co nie będzie wiązało się z kosztami, natomiast może zająć nawet kilka tygodni – dlatego też zdecydowanie polecamy wybór przesyłki kurierskiej (koszt: ok. 50 EUR). Doliczyć należy również 100 EUR jako pierwsze doładowanie karty (depozyt minimalny), bez którego bank nie aktywuje rachunku, do którego przypisana jest karta – tak, jak zwykłe konto bankowe nie może zostać otwarte bez wpłacenia na nie depozytu początkowego.

 

Na karcie musi być zachowane saldo w wysokości co najmniej 20 EUR. Jeżeli saldo karty spadnie poniżej 10 EUR w jakiejkolwiek chwili, konto zostanie automatycznie zamknięte i nie zostanie ponownie otwarte bez przeprowadzenia od nowa procedury otwarcia konta, wniesienia opłaty za wymianę karty oraz uzyskania nowej karty. Ze względu na stale zmieniające się kursy walut radzimy, aby utrzymywać na karcie wstępny depozyt jako bufor w przypadku, gdy źle przeliczą Państwo konwersję kursu z lokalnej waluty na euro lub gdy zapomną Państwo wziąć pod uwagę opłaty ATM i opłaty za transakcje bezgotówkowe.

 

Wymagane jest przesłanie nam kopii paszportu lub  dowodu osobistego, jak również aktualnego  rachunku za media.

 

Koszt Państwa osobistej bezimiennej karty ATM wynosi jedynie 1595 EUR, z uwzględnieniem depozytu wstępnego i kosztów kurierskich.